Astoria AVM, sokak hayvanlarına kapılarını açıyor

06 Temmuz 2012 Cuma

Hayvan severler, 6-13 Temmuz günlerinde farkındalık yaratmak için Astoria Alışveriş Merkezi'nde buluşuyor

astoria-avm-sokak-hayvanlarina-kapilarini-aciyor

Açıldığı günden bu yana çok farklı sosyal sorumluluk projelerine destek veren Astoria AVM, bu kez de sokaklar hepimizin sloganıyla yola çıkan ve sokak hayvanlarına dikkat çekmeyi amaçlayan etkinliğe ev sahipliği yapıyor. İki aşamada hayat bulan etkinliğin ilk bölümünde, 6 Temmuz'dan itibaren, ünlü isimlerle engelli hayvanların birlikte fotoğraflandıkları "Farkında mısın?" sergisi gezilebiliyor. Etkinliğin "Farkındalık Yaratmak" ismi verilen final günü ise pek çok dikkat çekici gösteri ve show'un olacağı 13 Temmuz.

Oyuncu Aktivist Tuna Arman'ın sunuculuğunda gerçekleşecek etkinlikte, sokak hayvanlarını sahiplendirme, uzman konuşmacılar, ücretsiz cip uygulaması, bilgilendirme ve imza kampanyası, sürpriz konserler ve sürpriz hediyelerle dolu müthiş bir organizasyon sizleri bekliyor. Etkinlik kapsamında, hayvan sever ünlüler de Astoria'da bir araya gelecekler. Astoria, tüm hayvan severleri destek vermek amacıyla etkinliğe davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri