Astoria AVM’de sürprizler bitmiyor

12 Aralık 2012 Çarşamba

Astoria AVM, “bileğine güvenen” tüm tavla tutkunlarını ödüllü 5’inci Geleneksel Tavla Turnuvası’na davet ediyor

astoria-avmde-surprizler-bitmiyor

Astoria Alışveriş Merkezi, bu yıl beşincisini düzenlediği, sürpriz hediyelerle dolu Geleneksel Tavla Turnuva günlerini 19-25 Aralık günleri arasında işini şansa bırakmayan, bilek gücü ile rakiplerini mars etmeye hazır, tüm tavla tutkunlarını turnuvaya davet ediyor.

Dünyada bilinen en eski oyunlardan biri olan tavla, meraklılarının kıvrak zekası ve bilek gücüyle buluşmak üzere, Astoria AVM -2’nci katta 19-25 Aralık günlerinde ve 12.00-15.00 saatleri arasında turnuvaya katılmak isteyen herkesi çağırıyor. Turnuvada dereceye giren ilk üç kişiyi de birbirinden güzel sürpriz hediyeler bekliyor.

Turnuva birincisine Samsung 3D Led TV, turnuvanın ikincisine iPad 2, üçüncüye ise Playstation 3 hediyeleri sahiplerine verilmek için özel olarak paketlendi. Turnuvaya katılmak için Astoria AVM danışma bankosuna 18 Aralık’a kadar başvurmak yeterli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri