Ayşen Gruda, “Kadınlar Matinesi”yle Kozzy’deydi

26 Mart 2014 Çarşamba

Tiyatronun yanı sıra pek çok sinema, televizyon filmi ve dizilerinde canlandırdığı karakterlerle milyonların gönlüne taht kuran yılların ünlü oyuncusu Ayşen Gruda, rol aldığı “Kadınlar Matinesi” isimli oyun için Kozzy AVM’deydi

aysen-gruda-kadinlar-matinesiyle-kozzydeydi

Ayşen Gruda’yı karşılarında gören ziyaretçiler şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşadı. Heyecanla kendisiyle sohbet etmek ve fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmayan Gruda, samimi ve esprili tavırlarıyla sevenlerinin kalbini bir kez daha fethetti. Kozzy AVM’deki Gazanfer Özcan – Gönül Ülkü sahnesinde seyircilerle buluşan “Kadınlar Matinesi” isimli oyun ise, tiyatro severlerden tam not aldı.

Kandemir Konduk'un yazıp yönettiği “Kadınlar Matinesi”, kadınların günlük hayatta karşılaştıkları konuları sahneye taşıyor. "Kadınları özgürce gülebilen ülkelerde mutlu insanlar yaşar" diyen Kandemir Konduk, bu oyunda kadınlarımızın gülmesini engelleyen nedenleri sıralıyor. Bu arada erkekler de payına düşeni alıyor.

Oyun, skeçlerin yanı sıra şarkı ve dans ağırlıklı... Ünlü komedi sanatçısı Ayşen Gruda ile birlikte; Ceren Pekdemir, Duygu Kaya, Ebru Aytemur, Nihan Ekitöz, Seda Kala ve Yeşim Dalgıçer’in rol aldığı skeçler, kadına şiddet konusundan erkek baskısına, hayat kadınlarından kadın sanatçılara, evliliklerden tutuklu eşlerine kadar birçok konuya çoğu güldürerek, kimi de hüzünlendirerek değiniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri