Baba kız İzmir Optimum’a gelecek

19 Haziran 2015 Cuma

Optimum’da babalar ve çocukları çikolata yapacak

baba-kiz-izmir-optimuma-gelecek

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü etkinlikleri kapsamında iki ünlü ismi ağırlıyor. Müzik dünyasının sevilen isimleri Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel, Babalar Günü özel söyleşisi ve imza günü için Optimum’a geliyor

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü’nü ünlü şarkıcı Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel ile kutlayacak. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel baba – kız ilişkilerini Optimum ziyaretçileriyle paylaşacak. 21 Haziran Pazar günü saat 16.00’da düzenlenecek özel söyleşinin ardından ünlü baba – kız, imza gününde sevenleri ile bir araya gelecek.

20 Haziran’da ise babalar Optimum’da çocukları ile beraber çikolata yapacak. “Babam ile Çikolata Yapıyorum” atölyesine katılacak şanslı 20 baba ve çocuğu eğlenceli saatler geçirecek. Fame Chocolate işbirliği ile yapılacak etkinlikte çocuklar babalarına en tatlı hediyeyi hazırlayacak.

Babalar Günü’nde dopdolu bir program hazırlayan Optimum Outlet’te çocuklar ayrıca “ Babamı Çok Seviyorum” panosunda da duygularını dile getirme ve tüm Optimum ziyaretçileri ile paylaşma imkânı bulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri