Babalar Günü Carrefour Bursa AVM’de kutlanacak

12 Haziran 2013 Çarşamba

Babalar Günü’ne özel 75 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçileri, Carrefour Bursa AVM’den sürpriz hediyeler bekliyor

babalar-gunu-carrefour-bursa-avmde-kutlanacak

Yönetimi Cefic Türkiye tarafından yapılan Carrefour Bursa AVM, her Babalar Günü’nde olduğu gibi bu sene de Babalar Günü’nü eğlenceli yarışma ve hediyelerle kutluyor. 15 Haziran Cumartesi günü, saat 15.00’te başlayıp 17.00’de bitecek olan “Ali Tınaz ile Babalar Yarışıyor” etkinliğinde babalar ve çocukları Ali Tınaz’ın keyifli sunumu eşliğinde unutulmaz dakikalar yaşayacak. Babalar ve çocukların birlikte yarışacağı etkinlikte kazananları sürpriz hediyeler bekliyor.

Bu etkinliğin yanı sıra Babalar Günü’nde 75 TL’lik alışveriş yapan Carrefour Bursa AVM ziyaretçileri kampanya standında, dev pano üzerindeki babalara yönelik birbirinden özel hediyeleri kazanma fırsatı bekliyor.

Hediyelik eşyadan aksesuara, kozmetikten tekstile her türlü seçeneği aynı çatı altında bulunduran Carrefour Bursa AVM, ziyaretçilerine yazın tüm renklerini taşıyan ve birbirinden seçkin mağazalarıyla Babalar Günü’ne özel indirimler, kampanyalar, uzun vadeli taksit oranları ve hediye çeki uygulamaları ile Bursa’nın merkezinde avantajlı alışverişin adresi olmaya devam ediyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri