Beşmar 3 yeni şube açtı

04 Aralık 2013 Çarşamba

5 girişimcinin bir araya gelerek kurdukları Beşmar şirketi, bünyesine yeni üç alışveriş merkezi daha kattı

besmar-3-yeni-sube-acti

6 Market, 1 Zücaciye ve 1 Restaurant olmak üzere 8 işletme ile Amasyalılara hizmet veren Beşmar, büyümeye devam ediyor. Aysama Gıda unvanı altında 01.09.2010 tarihinde 5 girişimcinin bir araya gelmesiyle kurulan ve tabela unvanı “BEŞMAR” olarak belirlenen kuruluş, gıda perakendeciliğinde emin ve sağlam adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.

Beşmar, yeni şubelerini Amasya Vali Yardımcısı Suat Seyitoğlu, Karadeniz Perder Başkanı Osman Kalafat, Perder üyeleri Serhat Öndemir (Bahçeli Gıda Çorum),Hamza Kaya, Amasya İl Müftüsü İsmail İpek ve çok sayıda davetlinin katılımıyla açtı.

Amasya Vali Yardımcısı Suat Seyitoğlu, “Hakikaten heyecan verici bir açılıştayız. Çünkü bu marketin ismini bütün Amasyalılar biliyor 5 genç girişimci arkadaşımız el ele, kol kola vererek çok önemli yatırımlara, önemli bir hizmete imza attıklarını burada görebiliyoruz. 2010 yılında ilk marketlerini açtıkları ve şuan 5’incisini açıyoruz. Bu güzel başarıya imza attıkları için bu genç 5 arkadaşımızı tebrik ediyorum. Bundan sonrada çok güzel yatırımlara öncülük edeceklerini görmekteyiz ve umut ediyoruz. Amasyaya ve Amasyalılara yakışır bu marketlerimizin diğer marketler zincirleri gibi hayırlı olmasını temenni ediyor. Allahtan helal kazançlar diliyorum” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri