Beyaz perdenin “Sultan”ı Adana Optimum ve Kozzy’de sevenleriyle buluştu

08 Aralık 2015 Salı

Türk sinemasının ‘‘Sultan’’ lakaplı, yılların eskitemediği yıldızı Türkan Şoray’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmi ‘‘Uzaklarda Arama”yı ziyaretçiler Adana Optimum ve Kozzy AVM Avşar Sinemaları’nda gerçekleştirilen özel bir gösterimle izledi. Filmi Türkan Şoray sevenleriyle birlikte izledi

beyaz-perdenin-sultani-adana-optimum-ve-kozzyde-sevenleriyle-bulustu

Türk sinemasının “Sultanı” Türkan Şoray’ın yönettiği, kızı Yağmur Ünal’ın hem yapımcılığını üstlenip, hem de başrol oynadığı “Uzaklarda Arama” filmi, Adana Optimum ve Kozzy AVM’de bulunan Avşar Sinemaları’nda yapılan özel gösterimlerde Adanalı ve İstanbullu hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.


Salona Türkan Şoray adı verildi
Türkan Şoray, Adana Optimum AVM Avşar Sinemaları’nda hayranlarıyla birlikte ‘‘Uzaklarda Arama’’ filmini izledi. Filmin izlenildiği salona Türkan Şoray’ın adının verilmesi ise Şoray’ı oldukça mutlu etti. Usta oyuncu, adının verildiği sinema salonunun önündeki yazıyı görünce duygu dolu anlar yaşadı. “Türkan Şoray Salonu” tabelasını uzun uzun seyreden Şoray, ne hissettiniz diyenlere, gözleri dolarak, “Ben öldükten sonra da bu yazının kalacağını düşündüm.” şeklinde yanıt verdi. Türkan Şoray’ı, kızı Yağmur Ünal’ı ve film oyuncularını hayranlarıyla buluşturan Adana Optimum binlerce kişiye unutulmaz anlar yaşattı.


“ Adana’ya vefa borcum var”
Adanalılara seslenen Türkan Şoray, sanat yaşamında Adana’nın yerinin ayrı olduğunu belirtip, “Yeşilçam döneminde sponsorlar yoktu. Filmler önce Adana’da oynatılırdı. Adanalılar beğenirse diğer illere dağıtılırdı. Bugün belki de bir vefa borcumu ödemek adına Adana’dayım.” dedi.


Kozzy ziyaretçileri Sultan’a duygu dolu anlar yaşattı
Türkan Şoray, Kozzy AVM’de büyük ilgiyle karşılaştı. Kozzy AVM’deki Avşar Sinemaları’nda gerçekleştirilen özel gösterim öncesi ve sonrasında hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Şoray, karşılaştığı sevgi seliyle duygu dolu anlar yaşadı. Kalabalığın coşkulu alkışlarıyla heyecanlanan Türkan Şoray, “Ben bu filme duygularımı kattım. Yağmur da emeğini kattı. Anne, kız böyle bir film yaptık. Bu filmi izlemeye geldiğiniz için çok teşekkür ederim. İnşallah beğenirsiniz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri