Beylikdüzü’nde Hadise vardı

09 Aralık 2015 Çarşamba

Başarılı sanatçı Hadise, önceki gün Beylikdüzü Migros AVM'de binlerce hayranıyla bir araya geldi

beylikduzunde-hadise-vardi

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen imza günü ve mini konserde gördüğü ilgiden memnun olan Hadise, organizasyon öncesi soruları yanıtladı.


En güzel hediye insanların sevgisi ve saygısı
İmza günlerini çok sevdiğini söyleyen Hadise, “Sevenlerimizle her yerde bir araya gelemiyoruz. Herkes de konserlere gelemiyor. Aralarında teyzeler, anneler, babalar oluyor. Hepsinden güzel sözler duyunca çok mutlu oluyorum. İnsanların sevgisi ve saygısı kadar güzel bir hediye olamaz bence bir sanatçı için. Bu nedenle çok mutluyum. Allah bozmasın inşallah bu kuyruklar hep böyle uzun olur.” diye konuştu.


Kiloya takılmamak lazım
Son dönemde kilolarıyla sıkça haber olmaktan sıkılan Hadise, “Her Türk kadını gibi zaman zaman güzel ve fit hissediyorum kendimi. Zaman zaman da farklı olabiliyor. Ancak en önemlisi sağlıklı olmak. Çünkü dünyada o kadar çok şey oluyor ki sadece bir konuya takılmamak lazım. Bizler göz önünde olan insanlarız. Görüntümüz önemlidir ama hayatta daha önemli şeyler var.” dedi.


Annemin karşısında şarkı söylemeye utanıyorum
Annesinin hayattaki en önemli varlığı olduğunu söyleyen Hadise, “Annenin karşısında şarkı söylemek çok zor bir şey. Annem ilk sahneye çıktığım dönemlerde bana hazırlanan kıyafetleri ilk gösterdiğim kişiydi. Bana her zaman çok destek oldu. Ama annem beni izlerken bir utangaçlık oluyor. Hem daha iyi olmak istiyorum hem utanıyorum..” itirafında bulundu. Annesinin zaman zaman kendisini eleştirdiğini de sözlerine ekleyen Hadise, “Annem eleştirmeyi sever ama benim çalışma disiplinime çok saygı duyar. Çok yoğun olduğumu, bazen çok az uyuduğumu biliyor. Eleştiri yapar ama güzel bir şekilde beni üzmeden yapar” dedi.


O ses’te egolarımızı kenara atıyoruz
O Ses Türkiye’deki jüri üyesi arkadaşları Murat Boz, Ebru Gündeş, Hakan ve Gökhan Özoğuz kardeşlerle çok iyi anlaştığını söyleyen sanatçı, “Murat benim canımdır. Onu çok seviyorum. Sadece o değil, Ebru, Gökhan ve Hakan’la da müthiş bir enerjimiz var. Çok şanslıyız. Birbirine saygı duyan, bir araya gelince sanatçı egolarımızı kenara atan insanlarız. Bu yüzden şanslı hissediyorum kendimi.” açıklamasında bulundu. 


Terörsüz bir yıl olsun
Güzel sanatçı 2016 yılından beklentilerini ise şöyle sıraladı: “Sağlık bekliyorum. Çünkü sağlık olmayınca hiçbir şey yerinde olmuyor. Ülkemiz huzur içinde olmadığı sürece bizler de huzur içinde olmayız. Terörsüz bir yıl olsun istiyorum ve müziğe olan aşkımı hiç kaybetmemek istiyorum.” Söyleşinin ardından hayranlarıyla bir araya gelerek imza dağıtan Hadise, herkesle tek tek ilgilendi. Selfie isteklerini de geri çevirmeyen başarılı sanatçıya gördüğü ilgiden memnun kaldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri