Bilkent Center’dan şehit ailelerine anlamlı destek

11 Mart 2016 Cuma

Bilkent Center; alışveriş merkezlerinin de sosyal sorumluluğu olduğunu hatırlatan anlamlı bir destek gerçekleştiriyor

bilkent-centerdan-sehit-ailelerine-anlamli-destek

Center yönetimi, AVM içine yerleştirilen bir kumbaraya vatandaşların koyduğu kırtasiye malzemelerini Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği’ne ulaştırdı. Dernek; Bilkent Center’ın bu davranışının toplumun tüm kesimine örnek olmasını bekliyor.


Türkiye Harp Malülü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği üyeleri Bilkent Center’a teşekkürlerini bir plaketle sundu. Turgut Ertekin önderliğindeki dernek üyeleri Bilkent Center’ı ziyaret ederek AVM müdürü Ayhan Aytekin’e plaket verdi. Ertekin, toplumun her kesimden kendilerine ulaştırılan yardımların şehit yakınları, dullar ve yetimler için büyük anlam ifade ettiğini anlatırken “Toplumun her kesimiyle birlikte- içiçe yaşamak, hayatın içinde olmak istiyoruz. Bilkent Center’ın bu anlamlı desteğinin herkese örnek olmasını bekliyoruz.” dedi. Bilkent Center; kırtasiye malzemelerinin yanı sıra 40 sinema bileti ve Center içindeki restoranlarda kullanılabilecek 60 yemek çekini de Ertekin’e sundu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri