Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde bir sergi daha

08 Ocak 2014 Çarşamba

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 10’uncu Yıl Öğretim Elemanları Sergisi, 8 – 19 Ocak günleri arasında Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde

bodrum-nurol-sanat-galerisinde-bir-sergi-daha

2004 yılında Resim ve Grafik bölümleri ile eğitime başlayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 10’uncu yılını doldururken Resim, Heykel, Grafik, Sahne Sanatları, Seramik bölümleri ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Çağın gereklerine uygun ortam ve olanaklar sağlanarak evrensel değerlere sahip, çağdaş sanatçı ve tasarımcı adayları yetiştiriyor. Fakülte bünyesinde yeni sanat dallarının açılması, ülkemizin ve dünya sanatının gelişmesinde olduğu kadar, toplumda sanat bilincinin oluşturulmasında da önemli bir rol oynuyor.

Bodrum Ortakent Yerleşkesi’nde bulunan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 10’uncu yılını 2014 yılı içerisinde birçok panel, çalıştay, sergi gibi etkinliklerle kutlayarak Bodrumlularla paylaşacak. Fakültenin 10’uncu yılı kapsamındaki ilk sergi ise, Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nin desteği ile gerçekleşiyor.

Sergide sanatçı ve tasarımcı kimlikleriyle öne çıkan 18 öğretim elemanı resim, heykel, grafik, seramik ve fotoğraf gibi alanlardaki eserlerini sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Eserleri yer alan öğretim elemanları: Almıla Yıldırım, Ayla Eriş, Barış Yılmaz, Burcu Karabey, Coşkun Türk, Deniz Cemal Koşar, Derviş Ergün, Didar Ezgi Özdağ, Enis Timuçin Tan, Erhun Şengül, Erol Turgut, Esra Sağlık, Esra Tuncalı, Serdar Milli, Musa Köksal, Neyir Dereoğlu, Orhan Tekin, Sevdiye Kadıoğlu.

Muğla Sıtkı Koçman Üniveristesi Güzel Sanatlar Fakültesi 10’uncu yıl Öğretim Elemanları Sergisi, bugün (8 Ocak) saat 18.30’da yapılacak kokteyl ile Bodrum Nurol Sanat Galerisi'nde açılacak ve 19 Ocak’a kadar, Pazartesi günleri hariç, her gün 12.00-20.00 saatleri arasında gezilebilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri