Bodrum sanatla buluşuyor

08 Ekim 2013 Salı

Midtown, gerçekleştirdiği etkinlik ve hazırladığı projelerle sanatseverleri bir araya getirmeye devam ediyor

bodrum-sanatla-bulusuyor

Ziyaretçilerini farklı tarzdaki plastik sanatlarla bir araya getirdiği gibi, klasik müzik ve opera severlerin de buluşma noktası olan Midtown, yalnızca alışveriş markalarını değil, aynı zamanda kültür ve sanat etkinliklerini de aynı çatı altında topluyor.

Bodrumda faaliyet gösteren Midtown Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Sergi Salonu, çeşitli karma sergi ve atölye çalışmalarına ev sahipliği yaptı. Bunun yanı sıra yaz boyu Klasik, Çagan, Opera dinletileri gerçekleştiren 25 profesyonel müzisyenden oluşan Midtown Orkestrası’nın da provaları da yine Midtown içinde yer alan özel atölye içinde gerçekleşti.

Midtown, ressam Adnan Turani, Mustafa Ayaz, Zafer Gençaydın, Mehmet Yılmaz, Ekrem Kadak, Reyhan Abacıoğlu, Işıl Özışık, Hayati Misman, Gencay Kasapçı, Fethi Arda, Bilgehan Uzuner’in eserlerinin yer aldığı özel galeri seçmeleriyle Ayşe Hinnerkopf, Funda Alişko, Güler Süel, Haluk Mutlu, Mine Arasan, Nihat Yücel, Sabri Nuray Gencel, Saim Altuncu, Bandoneon sanatçısı Matias Pedrana gibi birçok ismi ağırlarken, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği 20’nci yıl Özel Karma Sergisi, Muğla Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin hazırladığı katı atıklardan oluşan heykel sergilerine de ev sahipliği yaptı.

Kasım ayında Ceylan Mutlu, Aralık ayında Nebahat Tokgöz’ü ağırlamayı planlayan Midtown, 2014 yılında da birçok projeyi sanatseverlerin beğenisine sunmayı hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri