Bursalılar ‘Sakin Ol’la eğlendi

21 Ekim 2014 Salı

CEFİC, alışveriş merkezi yönetiminde Türkiye’nin lider şirketi olarak yönetiminde bulunan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde düzenlediği Doğukan Manço ve Tuğba Yurt mini konseri ile Bursalılara keyifli anlar yaşattı. ‘Sakin Ol’a yaptıkları başarılı single çalışması ile dikkatleri üzerine çeken ikilinin düzenledikleri mini konsere Bursalılar yoğun ilgi gösterdi

bursalilar-sakin-olla-eglendi

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde sevenleri ile buluşan Doğukan Manço, Barış Manço'nun unutulmaz şarkıları ile çok başarılı bir DJ performansı sergiledi. 90’ların en çok ses getiren şarkılarından biri olan “Sakin Ol”u, yeniden gündeme taşıyan ikilinin “Sakin Ol” performansı ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Yeni çıkardığı single şarkısını da seslendiren Tuğba Yurt, güzelliği ile göz doldururken sempatik ve mütevazi kişiliği ile dikkat çeken Doğukan Manço hiçbir hayranının kırmayarak tüm hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri