Buyaka “1’inci Yıl Caz Konserleri” devam ediyor

05 Nisan 2013 Cuma

Buyaka, 1’inci yılına özel olarak düzenlediği “Caz Konserleri” ile ziyaretçilerine unutulmayacak bir müzik keyfi sunmaya devam ediyor

buyaka-1inci-yil-caz-konserleri-devam-ediyor

“1. Yıl Caz Konserleri” kapsamında Avrupa’nın önde gelen caz gruplarından olan JP3 (Jivko Petro Trio)‘yu geçtiğimiz günlerde ağırlayan Buyaka, 7 Nisan Pazar günü latin caz müziğinin dünyaca ünlü önemli gruplarından olan “CubanJazz Quartet“i konu edecek.

Buyaka “1’inci Yıl Caz Konserleri”nde sahne alacak Cuban Jazz Quartet grubunda yer alan dünyaca ünlü isimler ise şöyle: Gloria Estefan ve Buena Vista Social Club gibi dünyanın en ünlü latin gruplarının efsane trompetçisi Amik Guerra, dünyanın en iyi gitaristi olarak kabul edilen Paco De Lucio ile 12 yıl çalışan bas gitarist AlainPerez, EddiePalmieri, Dizzie Gillispie, Grammy ödüllü davulcu Robby Ameen. Gruba, Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerinden biri olan, pek çok ünlü sanatçımızın sahne performanslarına eşlik eden piano sanatçısı Emir Ersoy da eşlik edecek.

Buyaka, 1 yıl etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs’a kadar geçerli olacak “Bu yakada birinci yılımız” isimli çekiliş kampanyası da düzenliyor. Alışveriş merkezi içindeki mağazalardan aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler, hediye çekilişine katılmaya hak kazanıyor. Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda şanslı bir kişi Mercedes A180 Style 2013 model aracın sahibi olacak. Yine çekilişle belirlenecek yirmi kişi Samsung Led TV, Samsung Galaxy S3 cep telefonu, Galaxy Note 10.1 ve XBOX 360 S hediyelerinden birini kazanacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri