buyaka, ziyaretçilerinin ayağını yerden kesecek

06 Eylül 2012 Perşembe

Farklı mimari tasarımı, Türkiye’nin ve Anadolu Yakası’nın ilklerinden oluşan marka karması ile yeni bir deneyim sunan buyaka, sonbaharda ziyaretçilerinin ayağını yerden kesecek bir kampanya düzenliyor

buyaka-ziyaretcilerinin-ayagini-yerden-kesecek

Ulusal ve uluslararası 140 mağazası ile moda, eğlence, teraslı cafe restoranları ve yeme-içme alanlarının yanı sıra dört kattan oluşan buyaka alışveriş merkezi ziyaretçilerine son model bir BMW 116D otomobil hediye ediyor.

1 Eylül-15 Kasım günleri arasında devam edecek olan kampanya boyunca buyaka AVM’de yer alan mağazalardan toplamda 100 TL ve katlarında alışveriş yapan ziyaretçiler, heyecan dolu 2012 sonbahar çekilişine katılmaya hak kazanacak. Kampanyanın sonunda şanslı 1 kişi BMW 116D otomobil sahibi olacak.

Çifte çekiliş hakkı
1 Eylül-15 Kasım günleri arasında buyaka’da yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katlarında alışveriş yapan ziyaretçiler, kampanyaya katılma şansını yakalıyor. Buyaka Fun Club üyesi olanlar ise çifte şans hakkını elde ediyor.  Çifte şansı yakalayabilmek için   “buyakalı” ziyaretçilerinin yapması gereken tek şey, www.buyaka.com.tr adresinden veya www.facebook.com/avmbuyaka sayfası üzerinden “Buyaka Fun Club” üyesi olmak. 20 Kasım’da gerçekleşecek çekiliş sonrasında bir kişi BMW 116D otomobil sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri