Carrefour Bursa AVM’de yarıyıl tatilinde eğlence zirvede

24 Ocak 2013 Perşembe

Carrefour Bursa AVM, yarıyıl tatilini çocuklar için hazırladığı birbirinden güzel ve eğlenceli etkinliklerle karşılıyor

carrefour-bursa-avmde-yariyil-tatilinde-eglence-zirvede

26-27 Ocak Cumartesi-Pazar günleri el becerilerini geliştiren, takım çalışmasına yatkınlık sağlayan, yaratıcı atölye çalışmalarında çocuklar eğitmenlerle birlikte kar küreleri ve minik hayvan heykelleri hazırlayacak.

Yarıyıl tatilinin ikinci hafta sonu 2-3 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri Bursa’nın çok sevilen Tiyatro Nisan ekibi birbirinden güzel çocuk tiyatrosu gösterileri ile Carrefour Bursa AVM’nin küçük ziyaretçilerine çok keyifli bir hafta sonu yaşatacak.

3’üncü hafta sonu ise 9-10 Şubat günlerinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ’ye bağlı Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin bilim showları, deney atölyeleri genç mucitlere farklı bir deneyim fırsatı sunacak.

Yarıyıl tatilinin hafta içi günlerinde ise Carrefour Bursa AVM, Cinemaximum Sinema, Cosmic Bowling, Funny Day oyun alanları, 5D sinema,  Joker, Kiddyland, LC Waikiki çocuk giyim ve oyuncak mağazaları ile karne hediyesi almak ve tatilin doyasıya tadını çıkarmak için çocukları ve ailelerini bekliyor.

Carrefour Bursa AVM’nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği Shop&Win kart kazandırmaya devam ediyor. Alışveriş merkezindeki üye mağazalarda yapılan her alışverişten sonra karta yükletilen para puanlar, üye mağazalarda bedava alışveriş fırsatı sunuyor. İsme özel hazırlanan Shop&Win karta anında sahip olmak için alışveriş merkezinde, Koçtaş önündeki kart başvuru noktasında form doldurmak yeterli.

Carrefour Bursa AVM yarıyıl etkinlik programı şöyle: 26-27 Ocak, Cumartesi-Pazar atölye çalışmaları (kar küresi yapımı, heykel boyama) 14.00-19.00, 2-3 Şubat, Cumartesi-Pazar Tiyatro Nisan Çocuk Tiyatrosu 15.00-18.00, 9-10 Şubat, Cumartesi-Pazar Bilim Atölyesi 12.30-19.30.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri