Carrefour Bursa mağaza sayısını artırıyor

03 Nisan 2014 Perşembe

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, bünyesinde barındırdığı güçlü mağaza karmasını daha da güçlendirmeye hazırlanıyor. Yerli ve yabancı bir çok markaya tek çatı altında kolayca ulaşım sağlayan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, yaz aylarında yeni mağazalarıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek

carrefour-bursa-magaza-sayisini-artiriyor

Mayıs ayında bitirilmesi planlanan ve toplamda 5 bin metrekare ilave kiralanabilir alanın yaratılacağı yenileme çalışmaları sonucunda; Toyz shop, Linens, Rekor Müzik, Jumbo, Tatil.com gibi seçkin  mağazaları bünyesine katacak olan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nin ziyaretçilerine en büyük sürprizi ise MACFit Spor Kulübü olacak.

5 spor kulübü ile 2007 yılından beri hizmet veren Mars Athletic Club’ların yeni konsepti olan MACFit, Bursa’daki ilk şubesini Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde açacak. MACFit, MAC Academy sertifikalı eğitmenleri, son trend grup dersleri ve son teknolojiye sahip antrenman donanımlarıyla tüm Bursalılara hizmet verecek.

Yenilikler bitmiyor
Yaz aylarında yeni mağazalarıyla ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde  ayakkabı ve çanta sektörünün önemli markalarından Hotiç, en yeni konsept mağazası ile zemin katta hizmet vermeye başladı. Tanca Plus mağazası ise yakında Bursalılar ile Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde  buluşacak.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri