Carrefour Bursa’dan Anneler Günü sürprizi

29 Nisan 2014 Salı

Anneler Günü’nde Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’ne gidenler, Samsung Galaxy’lerden birini yakalama fırsatı kazanıyor

carrefour-bursadan-anneler-gunu-surprizi

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden 1-11 Mayıs günleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlar kazanıyor. Shop&Win üye mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya ile her gün 1 kişi Samsung Galaxy S3, Galaxy S4 telefon veya Samsung Galaxy tablet kazanacak. Tüm Shop&Win kart sahiplerinin katılabileceği kampanya ile Anneler Günü’nde annenize en güzel sürprizi siz yapabilirsiniz.

Shop&Win üye mağazalarından belirlenen günlerde yapacağınız tüm alışverişverişlerinizde Shop&Win kartınıza puan yüklettiğiniz POS cihazından çıkan slip üzerinde kazandığınız hediyenizin ismini belgeyerek hediyenizi teslim alabileceğinizden, tüm alışverişleriniz sonrası Shop&Win kart slip belgenizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri