CarrefourSA Karşıyaka’dan Atatürk Evleri sergisi

06 Kasım 2013 Çarşamba

CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi, 10 KasımAtatürk’ü Anma Günü ve Atatürk haftası çerçevesinde, 9-17 Kasım günleri arasında “Atatürk Evleri” konulu bir sergi gerçekleştiriyor

carrefoursa-karsiyakadan-ataturk-evleri-sergisi

CarrefourSA Karşıyaka, Atatürk Evleri sergisi düzenliyor. Bu sergide ziyaretçiler Atatürk’ün anılarıyla yaşayan evlere konuk olup, Atatürk’ün konakladığı, çalışmalarını yaptığı, dinlendiği ve gecelediği mekânlara tanıklık edebilecek.

Mustafa Kemal Atatürk, Ankara Söğütözü’ndeki 25-30 metrekarelik kulübesinden başka kendine ait bir mülk edinmemişken, yurt gezilerinde konuk olduğu birçok ev, sahipleri tarafından halkın şükran duygularına ayna olarak kendisine hediye edilmiştir.

Sergi fotoğraflarını çeken Haluk Özözlü, dünyanın en büyük fotoğraf yarışmalarından "World Press Photo"da "Yılın Foto Muhabiri" ödülünü kazandı. Özözlü, günümüze ulaşan evleri ve müzeleri fotoğraflamak için Türkiye genelinde otomobille Gelibolu’dan Silvan’a, Rize’den Silifke’ye kadar 18 bin 200 kilometre yol yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri