Cemil İpekçi, bomba açıklamalarıyla Maltepe Park AVM'deydi

15 Mart 2016 Salı

Moda dünyasının duayen ismi Cemil İpekçi, Banu Noyan organizasyonuyla Maltepe Park ziyaretçileriyle buluştu

cemil-ipekci-bomba-aciklamalariyla-maltepe-park-avmdeydi

Büyük ilgi gören imza günü ve söyleşide sevenlerinin sorularını yanıtlayan ünlü modacı, sanat dünyasına bomba gibi düşecek açıklamalar da yaptı. Sahnelerin en rüküş ve en iyi giyinenlerini ilk kez açıklayan İpekçi: “Bana küsmesin ama en rüküş Hande Yener... Hadise ise umutsuz vaka hatta facia. Neden böyle bilemiyorum oysa Avrupa görmüş bir isim.” dedi.


Sahnelerin en şık isimlerini de sıralayan Cemil İpekçi: “Gülben Ergen çok şık giyiniyor. Çok zarif her giydiğini yakıştırıyor. Kıyafeti taşımayı çok iyi biliyor. Ajda Pekkan da çok iyi. Bülent Ersoy'u çok giydirdim ancak çok yorucu.” diye konuştu.


Şalvarın moda dünyasında önemli bir yeri olduğunu söyleyen İpekçi: “Şalvar bizim kültürümüz, özümüzde var. Ben yıllardır giyiyorum. Avrupa da şalvarı bizden aldı.” açıklamasında bulundu. Çok zayıf kadınları beğenmediğini de dile getiren İpekçi, ayrıca kadınların sadece siyah renge yönelmemesi gerektiğini, renkleri kullanmaları gerektiğini de belirtti. Söyleşinin ardından Cemil İpekçi kıyafetlerinden mini bir defile yapıldı. Yeni sezon tasarımları çok beğenilen duayen modacı konuklarına ilkbahar yaz sezonuyla ilgili tüyolar da verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri