Cepa’da “Karnaval” havası esecek

05 Eylül 2017 Salı

Uzun ve sıcak yaz tatilinin sonuna gelen çocukları Cepa’da eğlence bekliyor

cepada-karnaval-havasi-esecek

Okulların açılmasına sayılı güler kala Cepa AVM çocuklar için eğlence dolu etkinlikler hazırladı. Daha önceki dönemlerde çocukların yoğun ilgiyle karşıladığı Dev Oyun Parkuru’nun yanı sıra Cepa AVM bünyesinde hizmet veren Zekâ Atölyesi özel bir atölye alanı kurarak çocukları bekliyor olacak. Okul zilleri çalmadan, en özel akıl ve mantık oyunlarıyla hem eğlenceli, hem de öğretici etkinlikler ve oyun parkı; 7-10 Eylül arası her gün ve 16-17 Eylül günlerinde Cepa’da olacak.  

 

Ayrıca sadece çocukların değil yetişkinlerin de ilgi gösterdiği Magic Show sihirbazlık gösterileri de her 9-10 ve 16-17 Eylül günleri arasında gerçekleşecek.

 

Karnaval boyunc,a 13.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikler için gün içerisinde kayıt bankosundan randevu alınması gerekmektedir.

 

Okul alışverişine Cepa’dan hediye var

Cepa AVM, mağazalarından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişe de Faber Castell’in özel okul setini hediye edecek. Kampanya detayları Cepa web sayfasından ve danışma bankosundan öğrenilebilir.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri