Cevahir yetenekli çocukları arıyor

17 Eylül 2013 Salı

İstanbul Kültür Sanat Akademisi, geleceğin oyuncu adaylarını Cevahir Alışveriş Merkezi içinde yer alan Avrupa'nın en büyük kapalı eğlence merkezi FunLab Eğlence Dünyası'nda seçecek

cevahir-yetenekli-cocuklari-ariyor

İstanbul Kültür Sanat Akademisi, geleceğin yıldızları olmaya aday yetenekli çocukları arıyor. “Çocuk Reklam Dizi ve Sinema Oyunculuğu Seçmeleri” 28-29 Eylül günlerinde eğlence merkezi FunLab Eğlence Dünyası’nda düzenlenecek.

Seçmelerde belirlenerek ücretli eğitim alma hakkı kazanacak 5-17 yaş arası sınırlı sayıdaki çocuk, reklam, dizi ve sinema sektörüne fiziksel ve psikolojik açıdan hazırlanacak.

Kadrosunu uzman isimler ve akademisyenlerden oluşturan İstanbul Kültür Sanat Akademisi, oyunculuk yeteneğine sahip çocuklara ulaşmak amacıyla Çocuk Reklam Dizi Sinema Oyunculuğu seçmelerini Cevahir AVM’de gerçekleştirecek.

Seçmelerin  jüri üyeliğini, İstanbul Kültür Sanat Akademisi kurucuları Ebru Kavak ve Ayşe Direkoğlu’nun yanı sıra Academy Castingcast direktörü Mehmet Ertansel ve sanatçı Evren Erler, Deniz Celiloğlu, Emre Ertunç, Hakan Boyav, Ayça Varlıer, Kenan Ece ve Tolga Güleç  yapıyor. Seçmeler randevulu olarak gerçekleşirken, sonuçlar seçmeleri takiben 10 gün içerisinde telefonla bildiriliyor.

Eğitimler seçmelerden 7 gün sonra başlayacak ve her hafta Cumartesi veya Pazar günleri 3 saat olmak üzere toplam 12 hafta devam edecek. Eğitim bitirme projesi olaraksa hikâyesi ve senaryosu öğrenciler tarafından yazılan bir kısa film çekilecek. Böylece öğrenciler, ilk oyunculuk ve set deneyimlerini de edinmiş olacak. Sınıflar, 5-6 / 7-9 / 10-12/ 13-15 ve 16-17 yaş gruplarına göre oluşturulurken, eğitim sonunda derslerde başarı gösteren ve devamsızlık yapmayanlara sertifika veriliyor.

Seçmeler için başvurular 14-27 Eylül tarihleri arasında FunLab Eğlence Dünyası giriş katında yer alan İstanbul Kültür standından ve akademi telefonlarından yapılabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri