Çocukların yüzü Agora ile gülüyor

04 Ekim 2017 Çarşamba

Agora Dilek Ağacı sosyal sorumluluk projesiyle Sakarya’da bir ilke daha imza atan Agora Alışveriş Merkezi, 22 Eylül tarihinden bugüne minik kalplerin isteklerini gerçekleştirmeye devam ediyor

cocuklarin-yuzu-agora-ile-guluyor

Agora Alışveriş Merkezi etkinlik alanında konumlandırılan ağaçta, Çocuk Evleri, Hendek Fatih Anaokulu, Vakıfkent Toki İlköğretim Okulu, Selçukbey İlköğretim Okulu, Neyyir Hanım İlköğretim ve Ortaokulu ve Arif Nihat Asya Ortaokulu öğrencilerinin giyim ve okul malzemeleri dileklerine yer verildi. Okulların açılması ile birlikte yeni eğitim–öğretim döneminde öğrencilerin hiçbir eksiği kalmasın diye başlatılan proje kapsamında, minik kalplerden gelen 125 adet dilek toplandı. Yardımsever Agora AVM ziyaretçileri ve personelleri çocukların ayakkabıdan çantaya, mikroskoptan eşofman takımına, pastel boyadan hikâye kitabına kadar tüm dilekleri yerine getirmeye devam ediyor. Çocukların ihtiyaçlarına destek olmak isteyen gönüllüler için, Agora Dilek Ağacı projesi alışveriş merkezi zemin katında devam ediyor.

 

İhtiyaç sahibi olan çocukların dileklerinin asıldığı Agora Dilek Ağacı’nda minik kalplerin isteklerinde son günlere yaklaşıldı. Çocukların okul döneminde eksik kalan ihtiyaçları hızla tamamlanıyor. Sona yaklaşılan projede yer almak isteyen gönüllüler için dilek ağacı hayırseverleri bekliyor.

 

Açıldığı günden bugüne birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Agora Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri ve AVM çalışanları ile birlikte insanların hayatlarına dokunmaya devam ederek kurduğu Agora Gönüllü Takımı ile huzur evlerini de ziyaret etmeyi planlıyor. Agora AVM ziyaretlerin yanı sıra her yıl düzenlediği Kitap Toplama Kampanyası ile birçok okulun kütüphanesini zenginleştirirken“Bir Oyuncak Bir Tebessüm” oyuncak toplama kampanyası ile de oyuncakları olmayan ana sınıflarına oyuncak temin ediyor. Bir Oyuncak Bir Tebessüm projesine ait Oyuncak Kumbarası, 18 Aralık 2017 tarihine kadar Agora Alışveriş Merkezi danışma bankosu yanında gönüllü bağışçılarını bekleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri