Comparsita Festival Hazırlıkları Devam Ediyor

15 Nisan 2010 Perşembe

Weddding World Kuyumcukent AVMde 816 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Comparsita Evlilik Hazırlıkları Alışveriş Festivali ile ilgili çalışmalar hız kazandı.

comparsita-festival-hazirliklari-devam-ediyor
Comparsita, evlilik hazırlıkları yapan çiftlerin oluşturduğu potansiyel alışveriş pazarından büyük pay almayı hedefleyen tüm markalar ve firmalar için ciddi bir fırsat sunuyor. Katılımcı firmalar, gazetelerde 13 frekans olarak çıkacak reklam ilanları, İstanbul ve Trakyada 422 outdoor mecrası ve birçok radyo kanalında yapılacak etkin reklam çalışmaları ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşma imkanı bulacaklar. Ayrıca, erken başvuran firma yetkililerine, Stratejik Fuar Yönetimi ve Fuarlara Etkili Katılım konulu ücretsiz ve sertifikalı bir eğitim verilecek. Wedding World Kuyumcukent AVM evlilik hazırlıkları yapan tüm çiftlerin alışveriş ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamayı hedefliyor. Festival süresince yapılacak etkinlikler ile müşterilerin yeniden gelmesi sağlanacak. Festivalde yer almak isteyen firmalar, Naz AJANS ile temasa geçerek detaylı bilgiler alabiliyorlar. Daha geniş bilgiye www.comparsitafest.com 'dan ulaşılabilir.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri