Deneyimli anneler Adana'ya gidiyor

16 Nisan 2013 Salı

Anne, çocuk yazarları Nora Romi, Nilüfer Kas ve Pınar Reyhan Özyiğit, anne adayları ve yeni annelerle deneyimlerini paylaşmak için Türkiye'yi geziyor. Ünlü üçlünün duraklarından birisi de Adana olacak

deneyimli-anneler-adanaya-gidiyor

Deneyimli anneler Posta Gazetesi Eğitim Editörü Nilüfer Kas, Parents ve Perfect Wedding dergileri Genel Yayın Yönetmeni Nora Romi, Haber Türk Yazarı ve HTHayat Genel Yayın Yönetmeni Pınar Reyhan Özyiğit'in Adana'daki durakları Adana Optimum AVM olacak. Ünlü ve deneyimli anneler, yarın (17 Nisan) saat 15.00'te gerçekleşecek buluşmada katılımcılarla söyleşi yapacak.

“Çocuğumu beklerken”, “Hamilelikteki duygu durumları”, “diş çıkarma”, “konuşma, yürüme” ve “en duygusal anılar” gibi birçok konuda bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak olan ünlü üçlü, etkinliğe sadece anneleri değil babaları ve baba adaylarını da davet etti.

Anne ve babalara bebek bakımından banyoya, uykudan beslenmeye, eğitimden spora kadar birçok konuda deneyimlerini aktaracak olan Nora Romi, Nilüfer Kas ve Pınar Reyhan Özyiğit, katılımcıların sorularını da yanıtlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri