Deposite’den "Uğurlu Cuma"ya özel kampanyalar

28 Şubat 2013 Perşembe

Deposite, belirlenen mağazalarda her ayın ilk cumasında sadece o güne özel yüzde 70’e varan indirimlerle mağaza önünde kurulacak sepetlerde indirimli outlet ürünleri özel fiyatlarla sunuyor

depositeden-ugurlu-cumaya-ozel-kampanyalar

Deposite Outlet Merkezi, belirlenen mağazalarda sadece o günlere özel yüzde 70’e varan indirim ve inanılmaz fiyatlarla ziyaretçileriyle buluşmayı bekliyor. Bu ayki “Uğurlu Cuma”sını 1, 2 ve 3 Mart günlerinde gerçekleştirecek olan Deposite, fırsatlarıyla mağaza önlerine kurulacak olan sepetlerde yüzde 70’e varan indirimli outlet ürünleri ziyaretçileriyle buluşturacak.

Uğurlu Cuma ilan edilen günlerde alışveriş merkezine giden ziyaretçiler, o günlere özel ürünleri en uygun fiyata alma fırsatını yakalayacak.

Uğurlu Cuma fırsatları şunlar: Tergan ayakkabılar 39 TL’den başlayan fiyatlarla. Koton Outlet triko 14,99 TL, pantolon 19,99 TL, gömlek 19,99 TL, mont 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla. Kiğılı yüzde 70’e varan indirim ve 3 gömlek 99 TL, Kanz tüm ürünlerde yüzde 50 indirim, seçili ürünlerde yüzde 50+20 indirim. Tekzen 5 kapılı gardrop 559 TL yerine 339 TL. Mavi Jeans 10 TL’den başlayan fiyatlarla. Fabrika Network tüm ürünlerde yüzde 60 indirim.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri