Dev dinozorlar Kentplaza’da

13 Mayıs 2013 Pazartesi

Konya Kentplaza, Konyalı çocuklara unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Kentplaza şimdi de 10 – 31 Mayıs günleri arasında dev dinozorların gizemli dünyasının kapılarını Kid’s Dino Dig etkinliği ile ziyaretçilerine açtı

dev-dinozorlar-kentplazada

Kentplaza’daki Kid’s Dino Dig etkinliğinde sevimli minikler, milyonlarca yıl önce yaşamış dinozorların yaşamları hakkında bilgi sahibi olma fırsatı da yakaladı. Kentplaza’da 6-12 yaş arası tüm çocuklar, 150 milyon yıllık fosilleri gün ışığına çıkarmanın heyecanını yaşarken, kazı çalışmalarının ardından kendilerine verilen sertifikalarla “Dinozor Uzmanı” olmanın keyfine de vardı.

Özel kıyafetleri, güvenlik ekipmanları ve kazı araçları ile tam donanımlı hale getirilen minik bilim adamları unutulmaz kazı macerası sırasında kendilerini gerçekten tarih öncesi çağlarda hissetti. Daha önce çıkarılmış dinozor fosilleri ve dev iskelet replikalarının yer aldığı sergiyi gezme fırsatı da bulan çocuklar, hareket eden mekanik dinozorlar ve muhteşem dinozor belgeselleri ile milyonlarca yıl öncesine yolculuk yaptı.

Konya Kentplaza’daki Kid’s Dino Dig etkinliğinden hafta içi okul grupları da yararlanabilecek. Bunun için 0 332 501 01 00 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırılması yeterli olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri