Dolphin’de 23 Nisan şenliği

19 Nisan 2013 Cuma

Dolphin Center, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı eğlenceli etkinlik programıyla kutlayarak, çocukların bayram coşkusunu paylaşıyor. Hafta boyunca sürecek sürprizler, ziyaretçileri bekliyor

dolphinde-23-nisan-senligi

23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel, Atafen Koleji öğrencileri dans gösterileri sahneleyecek ve ziyaretçilere müzik dinletisi sunacak. 23 Nisan Salı saat 16.00’da başlayacak gösteriler, alışveriş merkezinin yemek katında sahnelenecek.

Düş Bahçesi Anaokulu’nun uzman eğitmen gözetiminde çocuklar birbirinden yaratıcı ve eğitici atölye çalışmaları ile keyifli bir tatil geçirme fırsatı yakalayacak. Düş Bahçesi Anaokulu, 23 Nisan Salı günü 12.00-17.00 saatleri arasında seramik, kukla ve yaratıcı sanat atölyesi gerçekleştirecek.

Dolphin Center, Erdem Holding İzmit Şirketler Grubu’nun çalışanlarının çocukları tarafından hazırlayacağı 3’üncü Çocuk Resim Sergisi 24-28 Nisan günleri arasındaev sahipliği yapacak.

Dolphin Center, Atafen Koleji tarafından çocuklar için düzenlenecek Bilim Şenliği ile adeta bir laboratuara dönüşecek. 27 Nisan Cumartesi günü 12.00-16.00 saatleri arasında Atafen Koleji, çocukları bilimin eğlenceli yüzü ile tanıştırarak, bilimsel düşünceyi aşılamak amacıyla düzenlenen Bilim Şenliği’nde birbirinden farklı ve eğlenceli deney üniteleri kuracak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri