Dolphin’de annelere özel hediyeler

08 Mayıs 2013 Çarşamba

İzmit’in en gözde alışveriş merkezi Dolphin Center’ın, ünlü markaları ile anneler Günü’ne özel kampanyaları AVM ziyaretçilerini bekliyor

dolphinde-annelere-ozel-hediyeler

Dolphin Alışveriş Merkezi’nin seçkin markaları, Anneler Günü öncesi sürpriz indirimler ve kampanyaları ile alışverişinizi avantaja dönüştürüyor. Giyimden ayakkabıya, parfümden cilt bakımına kadar seçkin markaların birbirinden şık ve özel hediye alternatiflerine sahip olunuyor.
Her Anneler Günün de olduğu gibi bu Anneler Günü’nde de Dolphin Alışveriş Merkezi’ne uğramadan, anneler gününe girmeyin, fırsatları kaçırmayın. Özel ödeme avantajları ve Anneler Günü'ne özel fırsatlardan faydalanmayı unutmayın.

Dolphin'de hizmet veren 49 marka, bu çok özel fırsatlarla hediye alışverişinizi avantaja dönüştürecek aynı zamanda atölye etkinlikleri ile de bu özel günü keyifli hale getirecek.

Dolphin’de yer alan mağazalar şunlar; Bag Plus, Batik, Bun Design, Burger King, Çiğ Köfteci Sait, D’S Damat, Dagi, Dolphin Sinemaları, English Home, Flormar, Garage Oto Yıkama, GNC Vitamin, Haribo Şeker, Herry, İpekyol, Jewelry Store, Kanz, Kartal Yuvası, Koton, Köfteci Ramiz, Kumbo, Lostra, Luca Butik, Mermaid Gümüş, Migros, Nike, Özsar İskender, Panço, Penti, Playland, Prenses Bijuteri, Rosense, Saloon By 3SSS, Selen Optik, Sevil Parfümeri,  Sbarro, Sporpoint, Starbucks Coffee, Stefanel, Step Halı, Swatch, Tabuu, Tarchy, Tchibo, Terzi İsmet, Tobacco Shop, Toyzz Shop, Yummy Cafe, Yves Rocher.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri