Dragon’dan Adana Optimum’a anlamlı ödül

06 Mayıs 2014 Salı

Adana'da düzenlenen Dragon Festivali'ne, Altınokta Körler Derneği Adana Şubesi üyelerinden oluşan takımla katılan Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne “Sosyal Sorumluluk Ödülü” verildi

dragondan-adana-optimuma-anlamli-odul

Adana'da, kurulduğu günden beri alışveriş merkezi olmasının yanında sosyal yaşam alanı da sunan ve kurumsal sosyal sorumluluğun bir gereği olarak birçok projede yer alan Adana Optimum Outlet, Dragon Festivali'nde yine ilgi odağı oldu.

Adana Optimum standında toplanan ve “Görmeyen gözlerimizle gören gözlere gözdağı vermeye geldik” yazılı afiş açarak tüm dikkatleri üzerlerine çeken görme engelliler, neşeli tavırlarıyla büyük sempati de topladılar. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Merkez Seyhan İlçesi Belediye Başkanı Zeydan Karalar da Adana Optimum standını ziyaret ederek, görme engellilerle sohbet edip başarı dileğinde bulundu.

Bu arada, yarışmayı izlemek için Merkez Park’a gelen çok sayıda ziyaretçiye Adana Optimum tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler verildi. Ücretsiz bir üyelik sistemi olan Club Kart başvurularının da alındığı stantta, Adana Optimum promosyonlarını dağıtan maskot karakter de ilgi odağı oldu.
Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, önceki yıl da “sempati ödülü” kazanmıştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri