Drift Heyecanı Babalar Günü’nde Palm City’de

10 Haziran 2014 Salı

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, düzenleyeceği drift etkinliği ile ziyaretçilerine heyecanlı bir Babalar Günü yaşatmaya hazırlanıyor

drift-heyecani-babalar-gununde-palm-cityde

14-15 Haziran günleri, 15.00- 18.00 saatleri arasında Palm City Mersin AVM’de düzenlenecek drift yarışında babalar çocuklarıyla hem keyifli hem de heyecanlı bir Babalar Günü yaşayacak. Katılımcıların gerçek drift araçlarının onda bir boyutundaki onroad drift araçlarıyla yarış heyecanı yaşayacağı etkinlikte yarışmacılara Palm City Mersin AVM tarafından madalya verilecek.

Babalar Günü’nde, aktivite için özel hazırlanan pistte yaşanacak olan bu heyecana tüm Palm City Mersin AVM ziyaretçisi babalar ve 10 yaş üzeri çocukları davetli.

Aralarında CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, Teknosa, Playland, Defacto, Joker, Flo gibi markaların yer aldığı Palm City Mersin, seçkin marka karmasına bin 127 metrakarelik alanıyla Koton ve 4 bin metrekareye yayılan alanıyla Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor mağazası özelliğini taşıyan Decathlon’u da ekledi. Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 2014 yılında 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyor. 65 farklı ulusal ve uluslararası marka ile zengin ürün seçeneği sunan AVM bünyesinde; bin 200 metrekare teras alanı, geniş ferah yeme-içme alanı ve oyun – eğlence alanları bulunduruyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri