“Dünyanın Çocukları’’ sergisi Tepe Nautilus’da

30 Nisan 2015 Perşembe

Her ay düzenlediği sanat etkinlikleri ile sanata sahip çıkan Tepe Nautilus AVM, 27 Nisan – 3 Mayıs günleri arasında gazeteci Dilek Taş Aydın’ın “Dünyanın Çocukları” fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor

dunyanin-cocuklari-sergisi-tepe-nautilusda

Sanata sahip çıkan etkinlikleriyle dikkatleri çeken, misafirlerine her ay farklı yaşam deneyimleri sunan Anadolu Yakası’nın gözde alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, dünyanın çocuklara adanmış tek bayramı olan 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kutlandığı bir dönemde anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

Gazeteci Dilek Taş Aydın’ın, “Dünya’nın Çocukları” fotoğraf sergisi, 27 Nisan gününden itibaren Tepe Nautilus AVM’de açılacak. Gazetecilik dönemi boyunca birçok şehir ve ülke gezme şansı yakalayan Dilek Taş Aydın’ın, çocukların doğal yaşamlarında “anlarını” fotoğrafladığı sergisi birçok kültüre ayna olabilecek nitelikler taşıyor.

Birbirinden ilgi çekici karelerin yer aldığı “Dünyanın Çocukları” fotoğraf sergisi, 3 Mayıs gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri