Ece Gürsel’li Ayak Bilardosu Nata Vega Outlet’teydi

27 Kasım 2012 Salı

Foot Snooker 1’inci Medya Cup Turnuvası Nata Vega Outlet’te gerçekleştirildi

ece-gurselli-ayak-bilardosu-nata-vega-outletteydi

Tüm dünyada hızla yayılan Foot Snooker (Ayak Bilardosu) çılgınlığı Ankara’da ilk kez düzenlenen bir organizasyonla 19 – 25 Kasım günlerinde Nata Vega Outlet ziyaretçileri ile buluştu. Bir hafta boyunca ücretiz olarak ziyaretçilerin katılımına açık olan Foot Snooker, yeni meraklıları ile haftaya damgasını vurdu.

Birbirinden eğlenceli anlara sahne olan Foot Snooker sahası, 24 – 25 Kasım günlerinde basın çalışanları arasında düzenlenen ödüllü “1’inci Medya Cup” turnuvasına da ev sahipliği yaptı. Önde gelen basın kuruluşlarının Ankara çalışanlarının yarışmacı olarak katıldığı turnuvada, kıyasıya geçen mücadelelerin ardından basın mensupları ödüllerini ünlü manken Ece Gürsel’in elinden aldı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu ve Nata Vega Outlet ziyaretçilerinin ilgi gösterdiği turnuva sonunda kazanan takımlar iPhone, iPad ve iPod kazandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri