Efsanevi sarışın Kozzy’de hayat buluyor

03 Ağustos 2012 Cuma

Hollywood’un efsane kadını Marilyn Monroe, ölümünün 50’nci yılında Kozzy AVM’de açılacak trend köşesi ile anılıyor

efsanevi-sarisin-kozzyde-hayat-buluyor

Kozzy AVM, dünyanın en güzel sarışınlarından olan efsane sanatçı Marilyn Monroe’nun 50’nci ölüm yıldönümü anısına çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Marilyn Monroe Anma Haftası kapsamında gerçekleşecek etkinlikler ile efsane sarışının hayranları Monroe’yu Kozzy AVM’de anacaklar.

Kozzy AVM’de, 5 – 12 Ağustos günleri arasında gerçekleşecek bu özel etkinlik;  Marilyn Monroe Trend Köşesi, Marilyn Monroe figürlü tasarımlar ve Marilyn Monroe Portre Sergisi ile renklenecek. Kozzy AVM’nin 1’inci katında gerçekleşecek olan Trend Köşesi, ünlü yıldızın giyim tarzına uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabılar ile Marilyn Monroe figürlü süs ve hediyelik eşyalardan olaşacak. Ayrıca, Marilyn Monroe’nun çeşitli fotoğraflarından ve haberlerinden derlenen portre sergi de aynı tarihlerde gezilebilecek.

5 – 12 Ağustos günleri arasında Kozzy AVM’ye gelen ziyaretçiler, Marilyn Monroe cut-out’u sayesinde efsane sarışın ile fotoğraf çektirme şansına sahip olabilecekler. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri