En etkileyici fotoğraflar Fotomaraton'la Forum İstanbul'da

15 Kasım 2012 Perşembe

3 yıldır binlerce fotoğrafın yarıştığı ve Forum İstanbul - Canon işbirliğiyle hayata geçirilen Fotomaraton yarışmalarında dereceye giren fotoğraflar, “Fotomaraton ...10-11-12...” isimli sergiyle 16-30 Kasım günleri arasında İstanbullularla buluşuyor

en-etkileyici-fotograflar-fotomaratonla-forum-istanbulda

Dünyanın en prestijli fotoğraf yarışmalarından World Press Photo’nun Türkiye etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Fotomaraton’da 2010 yılında “İnsan ve Alışveriş”, 2011 yılında “Çocuk” ve 2012 yılında da “Spor” konulu fotoğraflar yarışmıştı. Şimdiyse dereceye giren tüm bu etkileyici fotoğraflar, “Fotomaraton ...10-11-12...” ismi altında 16-30 Kasım günleri arasında Forum İstanbul’da sergilenecek.

Her yıl farklı bir konu ele alındı
Amatör veya profesyonel tüm fotoğrafçıların katılımına açık olarak gerçekleştirilen Fotomaraton yarışmalarının ilkinin yapıldığı 2010 yılında alışveriş yapan portreler, alışveriş merkezinde çalışanlar, eğlenenler, renkli vitrinler, çarpıcı dekorasyonlar, gün içinde gerçekleşen çeşitli aktiviteler, alışveriş merkezinden mimari detaylar ve ilginç karşılaşmalar gibi konuların işlendiği fotoğraflar yarışmıştı.

Fotomaraton 2011’de yarışan fotoğraflarda ise çocuklara yönelik etkinlikler, çocuklara özel oyun ve eğlence alanları, çocuk mağazaları, çocukların ilgisini çekecek sergiler konu edinilmişti.

Spor ve hayatın nasıl iç içe olduğunun anlatıldığı bu yılki Fotomaraton’da ise yarışmacılar profesyonel ve amatör spor karşılaşmalarını, sporcuların antrenmanlarını, insanların izleyici olarak sporla olan ilişkilerini, “sağlık için spor” olarak da adlandırılabilecek halka açık alanlarda yapılan spor faaliyetlerini, mahalle arası ve lüks spor salonlarında yapılan sporu, sokaklarda futbol oynayan çocukları, spor malzemeleri satan mağazaları fotoğrafladılar. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri