Eski ramazan panayırı Neomarin’de

28 Haziran 2013 Cuma

Neomarin AVM, eski ramazan panayırlarını yeniden canlandırıyor ve ziyaretçilerini ay boyunca eğlenceli şovlar ve sürpriz etkinliklerle buluşturuyor

eski-ramazan-panayiri-neomarinde

Neomarin’de 9 Temmuz – 7 Ağustos günleri arasında birçok ramazan eğlencesi gerçekleştirilecek. Neomarin’de ay boyunca ramazan ile özdeşleşmiş süprizler de ziyaretçilerle buluşacak.

20 Temmuz – 3 Ağustos günlerinde müzik grubu Dolapdere Big Gang ve 13 Temmuz – 27 Temmmuz günlerinde Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında derece alan ilizyonisler Burak ve Kıvanç ziyaretçilerin hoşça vakit geçirmesini sağlayacak.

Ramazan boyunca her gün Karagöz Hacivat, her çarşamba kukla ve sema gösterisi, her perşembe ve pazar tahtabacak, hattat, pamuk şekerci, her pazar akrabot Neomarin’de ziyaretçilerle olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri