Eski ramazanlar Forum Bornova’da yaşanıyor

26 Haziran 2015 Cuma

İzmir’in prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, bu yıl ramazan eğlencelerinin vazgeçilmez adresi olmaya aday

eski-ramazanlar-forum-bornovada-yasaniyor

Ramazan ayına özel olarak, ramazan temalı evlerden oluşan bir sokak kuracak olan Forum Bornova, bu sokakta 11 ayın sultanına yakışacak etkinlikler gerçekleştirecek.

Forum Bornova’nın her Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamı 18.00-23.00 saatleri arasındaki lezzetli ikramları damakları tatlandırırken, düzenlenen ödüllü oyunlar da Ramazan akşamlarına heyecan ve eğlence katacak. Forum Bornova’da 26 Haziran’dan itibaren Ramazan ayı boyunca her gün 18.00-23.00 saatleri arasında çeşitli hediyeli oyunlar düzenlenecek.

Forum Bornova’da hafta sonu Ramazan eğlencelerinin özel konukları ise Hacivat ve Karagöz olacak. Forum Bornova’da her Cumartesi ve Pazar akşamı 21.00-23.00 saatleri arasında Hacivat-Karagöz ile eğlenceli saatler yaşanacak. Böylece Hacivat-Karagöz’ü çocukluk dönemlerinden hatırlayan büyükler geleneksel Ramazan eğlencesiyle geçmişe dönerken, genç kuşaklar da Hacivat ve Karagöz’ün maceralarına tanık olma fırsatı bulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri