Eskimeyen Otomobiller M1 Merkez Konya’da

02 Eylül 2013 Pazartesi

M1 Merkez Konya AVM, 8 Eylül Pazar günü 10.00-19.00 saatleri arasında klasik otomobil ve motorsiklet hayranlarını bekliyor

eskimeyen-otomobiller-m1-merkez-konyada

1950-1975 yılları arasında üretilen Amerikan ve Avrupa otomobil klasikleri ile 1945-1958 yılları arasında üretilen motorsikletler M1 Merkez Konya AVM’de sergileniyor.

M1 Merkez Konya AVM, Konya, Bursa, Ankara, Kayseri, Kocaeli, Adapazarı, Mersin, Adana ve Antalya’dan klasik otomobilleriyle gelecek ziyaretçilerini ağırlayacak. M1 Merkez Konya AVM, tüm Konyalıları ve çevre illerden gelecek ziyaretçilerini sergiye davet ediyor.

Sürpriz etkinlikler
Klasik otomobil ve motorsiklet görsel şovunun yanı sıra Türkiye’de yeni gelişen air-brush boyama teknikleri gösterisi, gramafonda taş plak dinletileri gibi pek çok sürpriz etkinlikte M1 Merkez Konya AVM ziyaretçilerini bekliyor.

Ayrıca M1 Merkez Konya AVM Müdürü Nuri Şener, “Hayatın Merkezi’nde Türkiye’nin dört bir köşesinden gelecek kıymetli konuklarımız ve ziyaretçilerimizle çok farklı bir etkinlikte zamanda yolculuk yaparken aynı zamanda da keyif dolu saatler geçireceğimize inanıyoruz. Bu çok özel etkinliğimize tüm dostlarımızı bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri