Eskişehir’in indirim festivali başlıyor

19 Eylül 2014 Cuma

Eskişehir’in İndirim Festivali NeoFest, 19 Eylül Cuma günü indirimler, açık arttırma, konser, karnaval grupları ve eğlenceler ile başlayıp 21 Eylül’e kadar devam edecek

eskisehirin-indirim-festivali-basliyor

Bu sene 3’üncüsü düzenlenecek olan Eskişehir’in İndirim Festivali Neofest, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, NeoPlus Outlet ve Birmot işbirliği ile üç gün boyunca Eskişehirlilere eğlence ve indirimi bir arada yaşatacak.

Avm Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nde alışveriş keyfi NeoPazar’da yaşanacak. Ünlü markaların özel indirimlerinin yer alacağı NeoPazar ile avantajlı alışverişin keyfi yaşanacak. Satıyorum Sattım ile 1 TL’den başlayacak açık arttırma üç gün boyunca NeoPlus Outlet’te devam edecek. Etkinliğe NeoPlus mağazalarından yapılacak 50 TL’lik alışveriş ile dahil olunuyor. Etkinliklerde Samsung S5’ten televizyona, bulaşık makinesinden dekoratif ürünlere kadar birçok ürüne cazip fiyatlar ile sahip olunuyor.

Dolu dolu etkinliklerin yaşanacağı NeoFest’e üç gün boyunca canlı heykel performanslarından çocuk etkinliklerine, 20-21 Eylül günlerinde gerçekleştirilecek Karnaval ekip gösterilerinden 19 Eylül’de Aktiffelsefe yoga-meditasyon-nefes teknikleri workshop ve Tai Chi Chuan yelpazeli ve kılıçlı form gösterilerine, 20- 21 Eylül’de Sahaja Yoga Meditasyon tarafından gerçekleştirilecek Hint Kınası etkinliğinden Anadolu Üniversitesi Mimarlık Moda Tasarım Bölümü tarafından verilecek Stil Danışmanlığına kadar birçok sürpriz etkinlik Eskişehir’in İndirim Festivali NeoFest Eskişehir’liler ile buluşacak.

20 Eylül Cumartesi saat 21.00’da Pop Müziğin sevilen sanatçısı Demet Akalın ve Suat Ateşdağlı verecekleri konser ile Eskişehir’i yerinden oynatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri