Espark Nuray Sayarı’yla astrolojiyi konuştu

11 Ocak 2016 Pazartesi

Espark Alışveriş Merkezi, 9 Ocak Cumartesi günü astrolog ve enerji uzmanı Nuray Sayarı’yı ağırladı

espark-nuray-sayariyla-astrolojiyi-konustu

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen ve 2014 yılı içerisinde ICSC tarafından perakendenin Oscar’ı olan Solal Pazarlama Ödülünü alan Espark Alışveriş Merkezi, Eskişehir’deki öncü aktivitelerine devam ediyor.


“Astroloji Günü” etkinliği kapsamında düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Espark Alışveriş Merkezi ve Motto işbirliği ile Eskişehir Cemiyetin önde gelen simalarını Park 222 Majha restoranında bir araya getirerek ünlü astrolog ve enerji uzmanı Nuray Sayarı ile keyifli dakikalar geçirmelerine vesile oldu. Kahvaltı organizasyonuna seçkin davetlilerin dışında değerli basın mensupları da yoğun katılım gösterdi.


“Astroloji Günü” etkinliğinin devamı alışveriş merkezi içerisinde sürdürüldü.  Espark Alışveriş Merkezi içerisinde özel dekore edilen etkinlik alanında 2016’da burçların gezegenlere ve kişilere etkilerine dair söyleşiler yapıldı.  Etkinliğe katılan astroloji meraklıları, ünlü astroloji ve enerji uzmanı Nuray Sayarı ile birebir sohbet etme ve kişisel astroloji yorumlarını öğrenme şansını yakaladı. Kura sonucu belirlenen şanslı ziyaretçiler Nuray Sayarı ile gündeme, hayata ve ilişkilere dair keyifli sohbet gerçekleştirdi ve kişisel yıldız haritalarını yorumlattı.


31 Ocak gününde, İstanbul’da, kova burcu gökyüzündeyken dünyaya gelen Nuray Sayarı, bugünkü astrolojik ilme bu nedenle sahip olduğuna inanıyor. İlköğretim, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Sayarı, evli ve iki çocuk annesi. Sayarı, gençlik yıllarından itibaren metafiziğe ve doğaüstü güçlere olan ilgisi ve araştırmalarıyla liseyi tamamladıktan sonra bu alanda aldığı eğitimlerle, güçlü sezgisi sayesinde yaptığı önemli kehanetlerle kendisini Türkiye’nin gündemine taşımayı başardı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri