Espark, sema gösterisiyle büyüledi

30 Temmuz 2012 Pazartesi

Espark Alışveriş Merkezi’nin ramazan etkinlikleri kapsamında gerçekleşen sema gösterisi büyük küçük herkesin ilgi odağı oldu. Espark, ramazan boyunca ziyaretçilerini her pazar sema gösterisine bekliyor

espark-sema-gosterisiyle-buyuledi

Espark Alışveriş Merkezi, konuklarına ramazan ayı boyunca bir dizi etkinlik sunuyor. Ramazan ayı süresince foodcourt katında birbirinden çeşitli ve zengin iftar menüleri konuklarını bekliyor. İftar öncesi her cuma, cumartesi ve pazar akşamı 18.30 – 19.50 saatleri arasında birbirinden farklı gösteriler sunarak, herkese unutulmaz anlar yaşatıyor.

İftar vaktinin yaklaşmasıyla beraber, Espark AVM ziyaretçilerine Malatya Pazarı işbirliği ile hazırlanan hurmalardan ikramına kadar bir dolu etkinlik ziyaretçileri bekliyor.

Espark AVM’nin ramazan programı mehteran konserinden Aşuk ile Maşuk gösterilerine, Karagöz-Hacivat gösterilerinden Neyzen ve enstrümantal müzik dinletisine ve semazen gösterilerine kadar birçok farklı etkinliği içeriyor. Espark AVM ramazan etkinlikleri Eskişehir ve çevre bölgelerinden ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri