Evlilik sırları Adana Optimum’da

11 Kasım 2013 Pazartesi

Adana Optimum, Anne-Baba Destek Programı etkinliği düzenliyor

evlilik-sirlari-adana-optimumda

Aile ve Evlilik Terapisti Doktor Obengül Ejder,  uyumlu bir evlilik için insanların hayatlarındaki kararı vermeden önce neler yapması gerektiğini Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nin, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlediği ''Anne-Baba Destek Programı-10''nda açıklıyor.

Dr. Ejder semineri, 23 Kasım Cumartesi günü Avşar Sinemaları Salonu'nda saat 11.00’de verecek. Seminerde, hayatın önemli adımlarından biri olan evlilikte, uygun zamanda doğru eş seçimi, sorumluluk sahibi bireyler ve evlilikte uyumun nasıl sağlanabileceği anlatılacak.

Ücretsiz gerçekleşecek olan programda, mutlu, başarılı, sağlıklı ve uyumlu bir evlik için eş adaylarının dikkat etmesi gereken noktalarla ilgili ipuçları verecek olan Dr. Obengül Ejder,  katılımcıların sorularını da yanıtlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri