Filiz Özkol ile birebir astroloji Agora’daydı

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Ünlü Astroloji Uzmanı Filiz Özkol, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında Agora Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle buluştu

filiz-ozkol-ile-birebir-astroloji-agoradaydi

Anneler Günü etkinlikleri kapsamında Filiz Özkol, Agora Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluştu. 9 Mayıs Cuma günü Agora Card sahipleri bayanlar tek seferde 150 liralık alışverişler de ünlü astrolog Filiz Özkol ile tanışma ve birebir astroloji sohbeti etme şansı yakaladı.

Ünlü astroloji uzmanı Özkol, Agora Card”lı bayan ziyaretçilere 2014 yılında kendilerini nelerin beklediğini anlatarak, merak ettikleri soruları cevapladı. Özel olarak kurgulanan alanda sevenleriyle buluşan Özkol, bayan ziyaretçilere kitaplarını da armağan etti.

İzmir doğumlu olan Özkol, lise çağlarından itibaren astrolojiye ilgi duymaya başlamış ve daha sonraki yıllarda konuya daha profesyonelce yaklaşarak yoğun çalışmalarda bulundu. 1990'larda başladığı radyo programcılığı sürecinde; şiir ve sanat konularında yaptığı yayınlarla da beğeni kazanmaya başladı. Yaptığı radyo çalışmalarının arasına "astroloji saatlerini" ilave ederek uzun zaman dilimlerinde aralıksız olarak programcılık hayatını sürdürdü.

Aynı yıllarda, radyoculuğun yanı sıra, Yeni Asır gazetesinde “Astroloji Yorumları ve Okuyucu Köşesi'” adı altında yazılarına da devam eden Özkol, 2000 senesinde; çalışmalarını, astroloji ve insan ilişkileri konusunda TV programlarıyla da sürdürdü. Özkol, daha sonra İstanbul'da Sabah Gazetesi-Günaydın ekinde günlük astroloji yazılarına başladı. Özkol, Sabah Gazetesi ve Yeni Asır gazetelerinde yazılarına devam ederken, TV programlarını ve astroloji çalışmalarını da sürdürmekte.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, ziyaretçilerden gelen yoğun istekler üzerine, ünlü astroloji uzmanı Filiz Özkol”u ağırlamaktan her zaman çok memnun olduklarını dile getirirken tüm anneleri unutulmaz ve keyifli bir gün geçirmeleri için Agora’ya davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri