Forum Ankara Outlet'te ‘Çadır Günleri’ başladı!

24 Nisan 2013 Çarşamba

Forum Ankara Outlet, yılsonuna kadar ünlü markaların özel indirimli ürünlerini, farklı sürprizlerle ‘Çadır Günleri’nde ziyaretçileriyle buluşturuyor

forum-ankara-outlette-cadir-gunleri-basladi

Forum Ankara Outlet, alışveriş keyfini ‘Çadır Günleri’ ile ikiye katlıyor. Forum Ankara Outlet tarafından Ankara’da ilk kez gerçekleştirilecek uygulamayla her hafta ünlü bir marka, açık otoparkta kurulan çadırda, ekstra indirim ve sürprizlerle alışveriş merkezi ziyaretçileriyle buluşuyor.

Çadır Günleri’nin ilk konuğu: Mudo Outlet
Çadır Günleri’nde mobilyadan mücevhere, tekstilden ayakkabıya kadar her hafta farklı bir marka, sadece Forum Ankara Outlet’e özel indirimler uygulayacak. Forum Ankara Outlet Çadır Günleri’nin ilk konuğu Mudo Outlet olacak. 19 Nisan - 5 Mayıs günleri arasında Mudo markalı birçok mobilya, sadece Çadır Günleri’ne özel yüzde 80’e varan indirimlerle satışa sunulacak.

Forum Ankara Outlet, herkesi yılsonuna kadar her hafta başka bir markanın konuk olacağı Çadır Günleri’nde indirimli alışverişin keyfini çıkarmaya davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri