Forum Ankara’dan yılbaşı sürprizi

26 Aralık 2013 Perşembe

Forum Ankara Outlet, geleneksel yılbaşı eğlencesi tombalayı Facebook sayfasına taşıyor

forum-ankaradan-yilbasi-surprizi

Yılbaşı eğlencesi Forum Ankara’da tombalayla gerçekleşecek. 30 Aralık’a kadar Forum Ankara Outlet Facebook sayfasındaki ‘Forum’la Bingola’ oyununa katılarak 1’inci çinko, 2’nci çinko ve tombala yapanlar sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

Forum Ankara Outet, yeni yıl için geri sayımın başladığı bugünlerde, geleneksel yılbaşı eğlencesi tombalayı Facebook sayfasına taşıyor. Forum Ankara Outlet Facebook sayfasındaki ‘Forum’la Bingola’ oyununa katılanlar, sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

‘Forum’la Bingola’ oyununa katılmak için Forum Ankara Outlet Facebook sayfasını beğenip, 30 Aralık’a kadar her gün saat 19.00’da gerçekleşecek tombala çekilişi için bir kart seçerek yer almak gerekiyor. Çekilişin başlamasıyla, size özel tombala kartınızdaki sayılar, çekilen numaralar doğrultusunda kapanmaya başlayacak. Çekiliş ilerledikçe ise 1’inci çinko, 2’nci çinko ve tombala yapan şanslı isimler belirlenecek.

Üstelik ziyaretçiler, arkadaşlarını oyuna davet ederek ekstra tombala kartı almaya da hak kazanıyor. Ayrıca, her gün ‘Forum’la Bingola’ oyunu oynanabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri