Forum Aydın küçük çiftçileri bekliyor

02 Mayıs 2014 Cuma

Forum Aydın, tüm çocukları hem eğlenecekleri hem de faydalı bilgiler öğrenebilecekleri keyifli bir kampanyaya davet ediyor. 3-4 Mayıs tarihleri arasında tek fiş veya faturada 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin çocukları ‘Sihirli Bahçe’ bitki setinin sahibi olacak

forum-aydin-kucuk-ciftcileri-bekliyor

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Aydın, çocuklara özel keyifli bir kampanyaya imza atıyor. 3-4 Mayıs tarihleri arasında tek fiş veya faturada 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin çocukları bir adet ‘Sihirli Bahçe’ bitki setinin sahibi olacak.

Çocukların evlerinde, balkonlarda veya yazlık bahçelerinde kendi elleriyle domates, salatalık ve biber yetiştirmelerine imkan veren ‘Sihirli Bahçe’ bitki seti sayesinde minikler doğayı daha yakından tanıma fırsatı bulacak.

Tohumdan sofraya gelene kadar sebzelerin büyüme sürecini izleyecek olan çocuklar, doğanın istediği özen ve sorumluluğu öğrenmenin yanı sıra baharda kendi bahçelerinin sahibi olmanın keyfini yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri