Forum Aydın’da Kadınlar Günü söyleşisi gerçekleşti

10 Mart 2015 Salı

Forum Aydın, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınları ağırladı. Aydınlı ünlü gazeteci ve sunucu Fatih Portakal’ın katılımıyla düzenlenen söyleşiye Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu konuk oldu

forum-aydinda-kadinlar-gunu-soylesisi-gerceklesti

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde düzenlediği söyleşi ve dans gösterisiyle ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Ünlü gazeteci ve televizyoncu Fatih Portakal’ın yönettiği söyleşide, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu konuk olarak yer aldı. Çerçioğlu, Portakal’ın toplumumuzda kadının yeri ve sorunlarına ilişkin sorularını içtenlikle yanıtladı. Çerçioğlu ayrıca belediye bünyesinde yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Forum AVM Genel Müdürü Ezgi Çubukçu: “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Aydın’ın gururu olmuş iki isimle birlikte kutlamak istedik. Biri, saygıdeğer belediye başkanımız Özlem Çerçioğlu. Diğeri de Türk basınında kentimizi başarıyla temsil eden sevgili Fatih Portakal. Kadın bir başkanın yönettiği bir kentte, yine kadınlar tarafından yönetilen bir alışveriş merkezinde hep birlikte kadın sorunlarını masaya yatırdık ve çözüm önerilerini tartıştık. Bazen gülerken bazen duygusal anlar yaşadık.” dedi.

Söyleşinin öncesinde Aydans Gençlik ve Spor Kulübü’nün sunduğu ‘Unutulmaya Yüz Tutmuş Kadın Dansları’ adlı gösteri izleyenlerden büyük alkış aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri