Forum Aydın’da şenlik var!

19 Nisan 2013 Cuma

Forum Aydın’ın küçük ziyaretçileri, beş gün boyunca devam edecek Çocuk Şenliği etkinlikleriyle bayram coşkusunu doyasıya yaşayacak

forum-aydinda-senlik-var

Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını bir günle sınırlamıyor. Forum Aydın’ın küçük ziyaretçileri beş gün boyunca devam edecek etkinlikler kapsamında bahar konseriyle eğlenecek, Çocuk Kulübü atölyeleriyle el becerilerini geliştirmeyi öğrenecek, yabancı ülke çocukları koro ve dans gösterilerini izleme fırsatı bulacak ve özel sergileri gezebilecek.

Dünya çocukları 23 Nisan’da Forum Aydın’da buluşuyor
Forum Aydın’da yarın (20 Nisan) Bahar Konseri ile başlayacak olan Çocuk Şenliği etkinlikleri kapsamında aynı gün Geridönüşüm Projesi Sergisi’nin açılışı da gerçekleştirilecek. Forum Aydın’da bayram coşkusu, 23 Nisan Salı günü zirveye çıkacak. Öğrencilerin gün boyunca devam edecek etkinliklerinin yanı sıra saat 15.30’da Makedonya ve Litvanya’dan gelen çocuklarla birlikte kortej düzenlenecek. Ardından etkinliğe katılan çocuklar, ülkelerine özel halk dansı gösterilerini sunarak hem eğlenecek hem de eğlendirecek.

Kutlamalar, 24 Nisan’daki Koleksiyon ve Fotoğraf Sergisi Açılışı’nın ardından yabancı ülke çocuklarının koro ve dans gösterileriyle son bulacak. Forum Aydın, tüm çocukları ve ailelerini, bayram coşkusunu 20-24 Nisan günleri arasında gerçekleşecek etkinliklerle hep birlikte yaşamaya davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri