Forum Bornova Adrenalin tutkunlarını ağırlıyor

15 Mayıs 2015 Cuma

Forum Bornova’nın bu yıl 7’nci kez ev sahipliği yaptığı “Forum Adrenalin Festivali” başlıyor. 16-19 Mayıs günleri arasında gerçekleştirilecek festival ünlü modeller Simge Tertemiz ve Irmak Atuk’un katılımıyla renklenecek

forum-bornova-adrenalin-tutkunlarini-agirliyor

İzmir’in prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, ziyaretçilerine alışverişin ötesinde deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Forum Bornova ilk günden beri büyük ilgi gören ‘Forum Adrenalin Festivali’nin 7’ncisini bu yıl 16-19 Mayıs günleri arasında gerçekleştiriyor.

16 Mayıs Cumartesi günü ünlü modeller Simge Tertemiz ve Irmak Atuk katılımıyla renklenecek festival 4 gün boyunca otomobil severleri bir araya getirecek.

Forum Bornova ve Rönesans Model Ajans işbirliği ile gerçekleştirilecek festival boyunca Bridgestone-Rahmi Özışık standı ve Nissan-Artkıy, Jeep-Enriko Aliberti, Hyundai-Yükseliş, Volkswagen-Vosmer, Otokoç Otomotiv, Volvo-Volcar, Skoda-Vosmer, Citroen-Kavuklar markalı otomobillerin son modelleri sergilenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri