Forum Bornova ziyaretçilerini uçuracak

01 Nisan 2015 Çarşamba

Forum Bornova Alışveriş Merkezi, 1 Nisan’a özel olarak ekranlarda yayınlanacak özelliklere sahip ziyaretçilerine, gidiş-dönüş iç hatlar uçak bileti hediye edecek

forum-bornova-ziyaretcilerini-ucuracak

Forum Bornova, 1 Nisan’da ‘Şaka Gibi Hediye’ dağıtmaya hazırlanıyor. O güne özel olarak gerçekleştirilecek kampanya kapsamında, alışveriş merkezi içerisindeki ekranlar kullanılarak belli özellikler sorulacak. İlgili özelliklere sahip Forum Bornova ziyaretçileri, SunExpress’ten 1 kişilik iç hatlar gidiş-dönüş uçak biletinin sahibi olacak.

1 Nisan’da şaka gibi hediyenin sahibi olmak için Forum Bornova ziyaretçilerinin yapması gereken tek şey, ekranda gördüğü özelliğe sahip olduğunu düşünenlerin danışma birimine herkesten önce başvurmak.

Ekranda gözüken her bir özellik, yeni bir bilet fırsatı sunarken kazananların, ödül biletlerini 18 Nisan 2015’e kadar kullanması gerekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri