Forum Fashion Week 2015 başlıyor

05 Ekim 2015 Pazartesi

Forum Bornova, Türkiye genelindeki Forum Alışveriş Merkezlerinde eşzamanlı olarak bu yıl 6’ncısı düzenlenen Forum Fashion Week etkinliklerine ev sahipliği yapıyor

forum-fashion-week-2015-basliyor

Bu yıl altıncısı düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Bornova’da moda sohbetleri, indirim ve sürprizlerle dolu alışveriş keyfiyle, 9-11 Ekim tarihleri arasında moda fırtınası estirecek. Forum Fashion Week, keyifli sohbetler, indirimler, eğlence ve sürprizlerle dolu Alışveriş Günleri ile İzmir’de moda rüzgarı estirecek.


Modaya dair soruları ünlü mankenler cevaplayacak
Eğlenceli ve keyifli moda etkinliklerinin düzenleneceği Forum Fashion Week kapsamında
10 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleşecek söyleşide güzellikleriyle dikkat çeken mankenler Merve Büyüksaraç ve Ebru Güzel konuk olacak. Gazeteci Esin Övet’in moderatörlüğünde gerçekleşecek sohbette Büyüksaraç ve Güzel, stil ipuçları ve sezon modasına dair önerilerde bulunacak, dinleyicilerin modaya dair sorularını yanıtlayacak.


İyi yaşam sırları da Forum Bornova’da olacak
Oyuncu ve aromaterapist olmanın yanı sıra sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizi yaşam tarzı haline getirmiş Ayşe Tolga, Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında Forum Bornova’da özel bir sohbete katılacak. Sağlıklı önerileriyle geniş kitlelere ulaşan Tolga, 11 Ekim Pazar günü saat 17.00’de katılacağı sohbette, güzel giyinmenin temel şartlarından biri olan estetik vücut için ipuçlarını takipçileriyle paylaşacak.


“Alışveriş Günleri” indirimlerle geliyor
09-11 Ekim’de gerçekleşecek “Alışveriş Günleri” kapsamında birçok markada Forum Fashion Week’e özel indirimler, fırsat ve kampanyalar, Forum Bornova ziyaretçileriyle buluşacak. Moda ve alışveriş tutkunları, 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunun en moda parçalarına Forum Fashion Week’e özel indirimlerle sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri